Аерозольний генератор Longray 3600Е

генератор холодного туману

Генератор холодного туману Longray 3600Е

Компактний аерозольний генератор Longray 3600Е володіє неймовірною потужністю і швидким ефектом дії у боротьбі зі шкідниками, вірусами та бактеріями. Даний апарат для дезінфекції повітря простий та зручний в експлуатації.

Longray 3600Е генератор холодного туману купити вигідно у нашій компанії для проведення заходів піст контролю. Його застосовують для обробки приміщень та обладнання у сільськогосподарських підприємствах, у тому числі на інкубаторах, лабораторіях, свинофермах, а також на промислових підприємствах, продовольчих складах та інших об'єктах. У тваринництві такі генератори холодного туману не рідко використовуються для вакцинації птахів, тварин, а сільському господарстві допомагають усунути шкідників та поліпшити ріст, розвиток рослин.

Устаткування для аерозольної дезінфекції представленої моделі розпорошує багато хімічних препаратів, включаючи пестициди, інсектициди та інші. Аерозольну обробку великих площ можна проводити по вертикалі та горизонталі з регулюванням розмірів краплі (5-50 мікронів). 

На сайті компанії можна вибрати найкраще обладнання для дезінфекції приміщень від вірусів, та купити за привабливою вартістю з оперативною доставкою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *