Аерозольний генератор KOBOLD 15006E

генератор холодного туману

Генератор холодного туману KOBOLD 15006E

Аерозольний генератор KOBOLD 15006E – компактний, зручний апарат для дезінфекції повітря, що дозволяє оператору за допомогою гнучкого шлангу проводити обробку приміщень у важкодоступних місцях.

Компактний із потужним, надійним двигуном генератор холодного туману, ціною доступною в нашій компанії стане відмінним помічником на присадибній ділянці, у фермерському господарстві. Він справиться з будь-якими завданнями у заходах піст контролю у кафе, готелі, на складі, у заміському будинку та інших місцях. Ергономічний дизайн, зручна ручка у поєднанні з гнучким шлангом дозволяють налаштувати необхідний потік обладнання для дезінфекції з дисперсністю крапель від 5 до 50 мікронів. Розпорошувати з ним можна будь-які хімічні речовини, у тому числі дезінфектори, пестициди, нейтралізатори повітря та інші. Ефективне обладнання для дезінфекції приміщень від вірусів використовується також у лікарнях, дитячих дошкільних та шкільних закладах, на виробничих підприємствах.

Купити генератор холодного туману у нашій компанії можна прямо зараз, оформивши замовлення на сайті або зателефонувати менеджерам за телефоном. Проконсультуємо з усіх питань та оперативно доставимо обладнання для аерозольної дезінфекції у будь-який регіон України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *