Служба дезинфекції в Одесі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість дезинфекції в Одесі

   Дезінфекція приміщень Вартість в Одесі
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    За дотримання встановлених санітарно-гігієнічних норм утримувати в чистоті будинки, квартири, офіси та підприємства нескладно. Але для більшості громадських закладів та підприємств необхідно регулярно проводити дезінфекцію приміщень, користуючись послугами професіоналів.

    Чому з'являються віруси та комахи в будинку?

    Суперечки грибів цвілі у повітрі, як і комахи грають своєї ролі у природі. Але їхнє розмноження активізується при незадовільному стані приміщень, поганій вентиляції, забрудненнях, вологості та високій температурі.

    Віруси та цвіль у сприятливому для них середовищі заселяють поверхні, а вивести їх повністю практично неможливо без спеціальних знань, професійного обладнання та певних засобів. Поява комах та гризунів у будинку відбувається безліччю способів, як через каналізаційні системи, щілини, відкриті вікна та інші місця.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Дезінфекція поверхонь

     Санітарне обслуговування житлових багатоквартирних та заміських будинків, яке проводиться дезінсекторами, спрямоване на профілактику та знищення цвілі, грибків, вірусів.

      Послуги з дезінфекції квартири, будинку та приміщень особливо актуальні в період пандемії коронавірусу, завдяки чому можна суттєво знизити ризики поширення небезпечного захворювання.

      Своєчасно проведена обробка попередить появу та поширення у майбутньому різних вірусів та інфекцій. І важливо зазначити, що професійні засоби, що дезінфікують, відіграють значну роль у попередженні загрози хвороботворних мікроорганізмів для здоров'я людей.

     Обробка приміщень та територій перешкоджає небезпечним захворюванням, у тому числі, туберкульозу, холері, дизентерії та інших.

     Служба дезінфекції «ЄДС Плюс» також допоможе позбавитися назавжди шкідників, паразитів та гризунів. Наша компанія здійснює дезінсекцію та дезінфекцію зі знищення бліх, клопів, мух, комарів та інших шкідливих комах, забезпечуючи їх комплексне виведення із захистом від повторного проникнення.

      Дезінфекційні заходи спрямовані повне знищення комах, бактерій, грибів та його продуктів життєдіяльності, надають руйнівну дію попри всі предмети побуту.

     Нюанси знищення паразитів

     Після того, як ви виявили колонію шкідливих комах, необхідно залишити витівки з самостійними способами боротьби. Такі методи, як правило, відлякують паразитів. Але з часом вони з'являються в більшій кількості і заселяються на колишніх місцях проживання. Тому найкращим рішенням щодо економії коштів, часу та трудовитрат буде звернення до фахівців компанії «ЄДС Плюс».

     Ми знаємо, як усунути набридливих сусідів буквально за кілька годин і попередимо їхню появу в майбутньому. Процедури знищення паразитів проводяться комплексно і поетапно:

     Ми використовуємо сертифіковані засоби, які не мають запаху, безпечні для людей та тварин. Обробка проводиться у всіх важкодоступних місцях, включаючи кути, щілини, вентиляційні системи, стелі та інші місця. 

     По завершенню всіх процедур заходити до приміщень можна через три години, після чого провести провітрювання, прибирання за рекомендаціями фахівців. Ми також проведемо профілактичну дезінфекцію щодо недопущення повторної появи комах або вірусів. Звертайтеся до нас і ми приїдемо на об'єкт максимально швидко. Телефонуйте, оформляйте послуги дезінсекторів у будь-який час!

     Відгуки про дезінфекцію в Одесі.

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: