К-Обіоль ЕС25 к.е. технологія обробки зерна

Захист зерна інсектицидом K-Обіоль EC25.

Інсектицид K-Obiol EC25 призначений для захисту зерна та боротьби зі шкідниками запасів. Обробка зерна інсектицидом К-Обіоль ЕС25 відбувається методом напилення дрібнодисперсного аерозолю на зерно за допомогою розпилювача MFК-100 (прямий метод) розмір краплі 100-150 мікрон.

K-Obiol EC25 – це сучасний піретроїдний препарат, що містить дельтаметрин у синергії з піпероніл-бутоксидом для боротьби зі шкідниками зерна та зернових продуктів, які, як відомо, заражають зерно та бобові. Цей унікальний піретроїдний склад є ідеальною альтернативою фосфорорганічних складів.

К-Обіоль ЕС25, (концентрат емульсії) у складі препаративної форми діюча речовина дельтаметрин 2.5%

— Чинить проти всіх шкідників зернових запасів

— діє на центральну/периферичну нервову систему комах

— Стійкий до нагрівання та прямого сонячного проміння

Синергіст піпероніл бутоксид 22,5%

- Зупиняє захисні властивості комах, зменшує розщеплення основної діючої речовини - піретроїду, внаслідок чого збільшується ефективність застосовуваного препарату.

Застосовується інсектицид від коморних шкідників:

Комахи, що повзають

Довгоносик зерновий ( Sitophilus granarius )

Борошний жук (Tribolium castaneum)

Зернові мотики (Rhyzopertha dominica)

Зубоєди-зернові (Oryzaephilus surinamensis)

Бобові довгоносики (Acanthoscelides obtectus)

Комахи, що літають

Складська моль (Euphestia cautella)

Рисова моль (Corcyra cephalonica)

Індійська моль (Plodia interpunctell a)

Зернова міль (Sitotroga cerealella).

K-Obiol ЕС25

Оброблювані культури інсекіцидом К-Обіоль ЕС25:

- Пшениця

- Кукурудза

- ячмінь

- жито

Не оброблювані культури інсектицидом К-Обіоль ЕС25:

- насіння соняшника

- Сою

- Ріпак

При обробці зерна препаратом К-Обіоль ЕС25 відсутня період витримки для відвантаження (продажу) готових, вироблених продуктів, борошна та хліба: жодних залишків вище максимально допустимих рівнів не виявлено, оскільки дельтаметрин не проникає в зерно, а залишається на висівках. У продуктах, виготовлених з твердої пшениці, манної крупи та макаронних виробів: жодних залишків дельтаметрину понад максимально допустимі рівні теж виявлено не було. При додаванні: в суслі або пиві не виявляється залишків дельтаметрину понад МДУ, тому він не впливає на пиво.

Норма використання препарату К-Обіль ЕС25 при обробці зерна та зернових культур.

10 мл препарату на 290 мл води – період захисту 6 місяців

20 мл препарату на 280 мл води – період захисту 12 місяців

Інсектицид К-Обіоль ЕС25 призначений лише для професійного використання.

К-Обіоль ЕС25Підсумовуючи вище викладено у цій статті хочемо відзначити, що превентивна обробка зерна перед завантаженням на зберігання це майбутнє для українського ринку зберігання зерна. Саме проведення превентивних заходів щодо підготовки/обробки від шкідників складських приміщень, при складській території та обробка зерна перед завантаженням на зберігання дає можливість контролювати появу шкідників у зерні. К-Обіоль ЄС 25 дає можливість планувати та виконувати профілактику появи шкідників, які є його конкурентною перевагою перед фумігацією, що у свою чергу допомагає долати проблему зараження, яка вже існує. Попередити проблему завжди дешевше, ніж боротися з її наслідками та прямими збитками. Тому ми рекомендуємо до застосування перевірений часом та практикою продукт К-Обіоль 25 ЄС як ефективний засіб захисту від шкідників запасів у рамках інтегрованої програми захисту зерна від коморних шкідників

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *