"Зернові технології" (МВЦ) 18-20 лютого 2020 року

К-Обіоль УЛВ6

Демонстрація технології обробітку зернових за допомогою інсектицидів компанії BAYER


Компанія EDS PLUS є ексклюзивним технічним партнером компанії BAYER в Україні щодо впровадження технології захисту зерна від коморних шкідників.

На виставковому стенді компанії BAYER компанія EDS PLUS презентувала два продукти, призначені для превентивної обробки/консервації зерна, а також для обробки не завантажених складських приміщень та при складських територій. Такі продукти як К-Обіоль 25ЕС і К-Обіоль ULV6, це два інсектицидні засоби різної формуляції. К-Обіоль 25ЕС (1л) – концентрат емульсії на основі якого готується робочий розчин для обробки зерна, К-Обіоль ULV6 (15л) – це вже готовий до використання препарат для обробки зерна «на пряму». Також в рамках виставки було презентовано обладнання для обробки зерна в потоці. Для засобу захисту зерна К-Обіоль 25ЕС (1л) на стенді нашої компанії було представлено установку MFK-100L (аерозольне обладнання для обробки зерна в потоці). Для засобу захисту зерна К-Обіоль ULV6 (15л) було презентовано насос дозатору виробництва компанії GRUNDFOS моделі DME 8-10 для небулізації зерна в потоці. Крім обладнання для обробки зерна були представлені генератори гарячого та холодного туману, призначені для обробки порожніх не завантажених зерносховищ і при складській території.

Всі технічні рішення, що входять в повний цикл технології, призначені для боротьби з огневкою, хрущак, борошняний хрущак, борошняний жук і мали попит у відвідувачів виставки, а біля стенду компанії часом було не проштовхнутися.

Компанія EDS PLUS пропонує технічне рішення для Вашого підприємства щодо боротьби від довгоносика в ячмені. Наші співробітники не тільки нададуть Вам вичерпну інформацію та дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, але також готові зробити розрахунок і підбір технічного рішення конкретно для Вашого підприємства згідно з його технічними особливостями/аспектами після аналізу Вашого виробництва. Співробітники компанії EDS PLUS мають досвід у впровадженні технології боротьби зі шкідниками зерна, яким охоче діляться із замовником при впровадженні даної технології на виробництві.

Баєр МВЦ-захист зерна
До Обіоль ЄС 25 Київ
До Обіоль УЛВ6 Київ
Чим знищити довгоносика у зерні
захист зерна під час зберігання
обробка зерна інсектицидом
Устаткування для небулізації
Захист зерна від шкідників хлібних запасів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *