Дезінсекція клопів

Про це варто говорити!
На відео квартира в якій не жив а мучився останні роки свого життя літній чоловік.
-За велику кількість шкідників страждати почали і сусіди за «стійкою».
Так що коли Вам спеціаліст радить герметизувати свої житла, заробляти дірки та щіли вздовж носіїв опалення, водопостачання, каналізації… встановлювати сітки на вентиляцію, не для краси, а так щоб на силікон, щоб щільно, щоб нічого не пролізло… то це не порожні слова!
Прислухайтеся до порад спеціалістів з піст контролю. Тим більше, коли Вам говорять і попереджають, що перш за все необхідно герметизувати приміщення, а вже потім вживати заходів щодо боротьби зі шкідниками!
Сподіваємося, що стає зрозумілим, що після того, як «годувальника» не стає те клопи, змушені шукати собі нового і починають переміщатися використовуючи всі щілини, отвори і т.д.
Не обіцянки вивести шкідників з першої обробки говорять про професіоналізм оператору постачальника послуг, а відповідальний підхід до проблеми та готовність надати безкоштовні рекомендації з огляду на наявний досвід, прислухаючись до яких ви зменшуєте ризик потрапляння у вас шкідників із суміжних приміщень/від сусідів і тим самим виконуєте зобов'язання щодо утримання приміщення у належному санітарно-технічному стані, адже власник!
PS порада - звертайтеся до фахівців, компаній які не перший рік на ринку надання послуг, наприклад, що входять до Вахова об'єднань, а не обіцяють «зцілення» і дають гарантії не бачачи санітарно-технічного стану об'єкта!
EDS PLUS члени Громадської спілки «Пест контроль України».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *